Jak to tady chodí?

28 Apr

Jak probíhá můj den v práci, kde prodávám počítače… a tak.

První věc co udělám – příjdu.

Co udělám potom ptáte se? Obleču trikot a stoupnu si za stůl.. dost často se napiju a nebo si skončim pro něco k pití a pak se napiju.

Pak většinou sedim u počítače a čekám až někdo příjde – když se něco takovýho stane, jakože někdo příjde tak na něj chvíli koukám a pak podle chuti a nálady přiskočim a zeptám se: “Dobrý den, můžu vám nějak poradit?”, nacož většina zákazníků řekne – ne díky já se jenom dívám.

To, že se zákazník jenom dívá se pozná tak, že prochází náhodně celou prodejnu a vůbec neví co se kolem něj děje – pokud si přišel něco koupit tak de buď přímo na kasu nebo přímo k vytríně s pouzdrama na iPhony, načež k němu někdo přiběhne a zeptá se ho: “Dobrý den, můžu vám nějak poradit?” a on buď řekne “Ano! Já hledám pouzdro na to a to” a nebo řekne já koukám jestli máte fólie na Samsung.. nacož mu někdo z nás bleskově odpoví: “Sorry kámo to si asi zabloudil Datart je vedle”.

Mno a takhle to tady chodí.

Občas taky příjdou cikáni a hmataj na všechno a neuměj se podívat kolik je hodin a tak se nás furt ptaj. Nicméně když nás to přestane bavit tak jim vypínáme dálkově flashovky a voni pak vůbec nevěděj vo co go a to je fakt brutálně vtipný. Když sou trochu chytrý, tak přejdou k iPadům na který nemáme vzdálenej přístup tak jim prostě řekneme: “Playtime is over! Bitches!”

Mno a to je asi tak všechno.

Pac a pusu, váš oblíbený bložer.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: