Top 5 online pecky

8 Mar

Dnes jsem si pro vás připravil článek o dle mého názoru nejlepších online hrách v pěti různých kategoriích. Pojďme se podívat na vítěze.

 

Typ “Mario” – skáčky

Dragon Quest

Jak nemohla zvítězit hra s názven Dračí úkol? V této gamese se vžijete do role hlavního hrdiny, kterým je zde ninja s mačetou. Cílem hry je probojovat se skrz jednotlivá kola, ve kterých potkáváte kostlivce nebo v těžších levelech i bossy – draky. Každá strůva má u sebe klíč, který potřebujete k postupu do dalšího kola, což znamená, že je vždy musíte zabít. Ovládání je klasické šipkami + x na skok a c na útok.

 

Logické

Útěk z fastfoodu

V “running out of fastfood” se objevíte v zamknutém McDonalds, odkud si cestu musíte vybojovat, tentokrát ale mozkem. Pomocí klikání myší se pohybujete z místnosti do místnosti a snažíte se hledat a sbírat různé itemy, které budete moci někde využít k tomu, abyste získali například kód k zamčenému kufříku nebo k sejfu. Jedinou nevýhodou této hry je pro mě nedostatek kol a dlouhého hraní. Konec totiž nastává, když najdete cestu ven.

 

3D

Runner – Apokalypsa

Online 3D her je v dnešní době málo, ale stejně se největší fanoušci dočkají útěchy v podobě apokalyptistického Runnera. Znáte film Death Race? Pokud ne, tak určitě doporučuji stáhnout. Nejenže je to příjemné podívání v hlavní roli s Jasonem Stathamem, ale také mi dost tuto hru připomíná. Jste řidičem slušně vypadajícího auta a váš úkol je jednoduchý – přežít. V misi s jediným cílem vám ale brání hned několik jiných aut, které mají také cíl, ale o něco jiný – zabít vás. Po malé mapce jim utíkáte, přičemž musíte sledovat stav benzínu a také zdraví, abyste nevybouchli. Jediné zaváhání, zaškobrtnutí o barák, sloup nebo cízí auto a je s vámi konec. Jen ti nejlepší dokáží uniknout. Patříte k nim?

 

Skill Games

Neo Circuit

Velmi milé překvapení. Kombinace akční, logické a postřehové hry nebo-li tři v jednom. Stane te se tady v podsťatě iťákem, který má na starost ovládnout všechny procesory, kdy jim musí dodávat potřebnou energii, aby o ně nepřišel. První levely jsou jednoduché, ale postupem hry se utkáte i s více než dvěma dalšíma počítačema, kde už jde opravdu do tuhého. Jedna z mála online flashovek, kde vám můžou rupnout nervy :).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: