Online hry

8 Mar

V tomto článku popíši nejlepší online hry v pěti kategoriích: logické, typ “mario”, 3D, multiplayer a skill games.

Bloons TD4: Expansion
Tato hra vyhrává cenu pro logickou hru. Jde o TD, kde se staví opice a úkolem je zničit všechyn balónky. Hra nabízí velké množství věží, ke kterým se ale musí člověk propracovat. Ale i s plnou sadou věží je zvládnutí některých levelů dost obtížné. Silnou stránkou této hry je především grafická stránka.
Armor Mayhem
Tato střílečka, kterou jsem zařadil do typu mario, mě zaujala především úžasnou hratelností. Je velice jednoduchá a v tom je její hlavní výhoda. Ve hře je obsažena kvalitně zpracovaná kampaň, která ovšem není příliš dlouhá. Přesto díky hodnocení pomocí medailí vydrží hra poměrně dlouho. Po dohrání lze doporučit i další podobné hry jako Raze 2.
Tevlon 3D
V této 3D hře ovládáte malou raketu a pomocí ní ničíte nepřátelské základny. Ve hře se pohybují nepřátelé, které také není radno ignorovat.
Sports Heads Football
Tato hra, která má zajímavý i singleplayer, vyhrává cenu pro nejlepší multiplayerovou hru. V této hře se ovládají malé hlavičky s botou, které představují fotbalisty. Každý z nich má svou bránku a snaží se všemi možnými prostředky dostat míč do protihráčovi branky. Ve hře je i dostatečné množství bonusů, které hru příjemně obměňují.
Roly-Poly cannon 2
Roly-Poly cannon je hra, která má již mnoho verzí. Ve všech těchto hrách se střílí za pomoci děla a ničí se kulaté obličeje, v této verzi jsou obvykle žluté. Asi nejzajímavější je pokoušet se dokončit jednotlivé úkoly za pomoci co nejmenšího počtu výstřelů.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: