Novinky u Applu:

7 Dec

Protože se toho zase tak moc nestalo, ale přecejenom něco pokusim se shrnout posledních pár tý(dnů) do jednoho článku.

1.

O čem se teď spekuluje, od té doby co Intel nadhodil specifikace svých nových procesorů (Intel Core – IvyBridge), které se mají začít prodávat zhruba na jaře příštího roku, spekuluje so tom jak super s nimi budou nové MacBooky, MacBooky Pro, MacBooky Air atd.. No není moc o čem mluvit, je to novější generace procesorů s novější generací integrovaného grafického čipu takže očekávejme, že na jaře se zkrátka objeví nový update všech MacBooků a co se změní je to, že budou rychlejší.

Co by mohlo být zajímavé, je, že nové integrované grafické čipy Intel HD 4000 (namísto nynějších 3000), by měli být schopny zajistit MacBooku Air připojení více displayů najednou. A to dokonce až 3. (pokud tomu bude stejně jako dnes tak se bude jednat o 2 externí a jeden interní, popřípadě možnost vypnout ten interní.)

2.

Co je určitě důležitou novinkou pro NY fanoušky Applu, je že Apple otevírá další svůj Mega Apple Retail Store. Z New Yorku můžeme znát krásný a známý krychlový Apple Store na 5. Avenue, mno teďko budeme znát další tentokrát na hlavním nádraží totiž Grand Central, což je nádherná budova a teď bude ještě nádhernější.

Tento Apple Store by se měl otevírat každým dnem a ačkoliv nebude tak designově úžasný jako třeba ten na Covent Garden, nebo ten na 5. Avenue, bude určitě stát za to ho navštívít, protože jeho předností bude zřejmě velikost.

3.

Další zajímavostí je, že životopis geniálního majitele, zakladatale a vizionáře Steva Jobse se stal #1 nejprodávánější knihou na jednom z menších portálů podnikajících v oboru knihkupectví, možná jej znáte jako Amazon.

4.

Objevil se nový rendr nových HQ Applu v Cupertinu, vypadá to že by mohl mít na střeše solární panely.. (I know what a terrible idea!)

No a to by bylo asi vše, přecejenom žádný breakthrough, ale zajímavé novinky to určitě jsou.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: