3D obrazovky už i v notebooku!

16 Oct

Ano, už je to tady. Film Avatar, režírovaný Jamesem Cameronem, udělal velké boom v oblasti 3D filmů. Poté, co vyšel v kinech a jeho sledovanost a rozruch kolem něj byl obrovský, jsme byli svědky desítek dalších filmů v 3D. Využít třetího rozměru jsme ale mohli převážně pouze v kinech. Za chvíli by tomu mohlo být jinak.

Toshiba Qosmio

Na trhu se totiž objevila rádoby beta verze notebooku Toshiba Qosmio, jehož vyhlídky do budoucna jsou velmi pozitivní. K dispozici je zatím pouze 500 kusů, takže jeho majitelem se pravděpodobně nějakou chvíli nestanete, ale stojí za to tuto novinku sledovat. Tento přístroj totiž disponuje 3D obrazovkou, kterou můžete sledovat bez brýlí. Obrazu dodává šťávu technologie NVIDIA® 3D Vision™ Technology. Dalším plusem je Blue-ray vypalovačka a kvalitní reproduktory od Harman/Kardon.

 

I když má zatím technologie 3D bez brýlí své mouchy, tak na zdokonalení Toshiba pracuje a nemuselo by trvat dlouho, kdy bychom se mohli kochat nádhernou grafikou třeba i na cestě v tramvaji.

 

zdroje:

http://notebooky.idnes.cz/exkluzivni-notebook-plny-technologii-v-cesku-si-jej-ted-uzije-devet-lidi-14b-/vyrobci.aspx?c=A110929_143551_vyrobci_nyv

http://us.toshiba.com/computers/laptops/qosmio/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: