Apple bude představovat nový iPhone na domácí půdě

26 Sep

Zatímco v posledních letech Apple představoval všechny svoje důležité produkty někde v San Franciscu v jakémsi Yerba Buena Centru Umění. Letos to vypadá, že iPhone se bude představovat Headquarters Applu.

Spekuluje se o tom, proč vlastně Apple nebude představovat iPhone kde vždycky – možná je to proto, aby nic neuniklo dřív, nebo možná aby nebyly problémy s připojením jako při předchozích představeních.

Ovšem je třeba si uvědomit, že všechno je ještě v plenkách – nejsou rozeslány pozvánky, a není datum dáno datum. Věechno víme jenom díky šéfovi francouzského operátora. Stejně tak, že do prodeje by nový iPhone by měl jít 14/15. Října.

Aby sme si shrnuli co nás vlastně čeká, mluví se především o představení mýtického iPhonu 5, nebo iPhonu 4S – možná obou. To jak jakýkoliv z nich bude vypadat se toho ví minimum. Je třeba také zmínit, že to je první představený produkt od doby, kdy Steve Jobs ohlásil, že jde do důchodu, a možná i to je důvod představování iPhonu v Applu místo v YBCA – třeba chce Tim Cook prostě ukázat, že v Applu se cítí doma a tak se tam i představí iPhone.

No jestli se iPhone bude představovat, nebo nebude se dozvíme nejpozději 4. Října kdy by mělo být představení hostované v Apple Headquarters.

Osobní názor: Přecejenom si myslím, že už je trochu pozdě na to aby se rozeslali pozvánky, 4. Října je za dveřmi a pochybuji, že by se nikde neobjevili – už jen to, že je Apple posílá emailem všem zákazníkům. (Ve smyslu pozvánky myslím, takovový ten pěkný obrázek se sneak-peakem ohledně toho co se děje. Takže podle mě, se neni na co těšit.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: