FLASH: Světlá budoucnost světa internetu (?!!!!!1)

15 Sep

Our Hero

„Další experiment TestTube, brána do světa rychlejšího, optimálnějšího přehrávání videí“, mínil google už před Bůh ví jak dlouhou dobou. Mýlil se. V dubnu 2010 představil Štěpán Práce revoluční výdobytek jménem „ JáPodložka“. Kromě toho, že s jeho pomocí zažijete „the best browsing expirience ever“, má jeho největší výhoda spočívat v tom, že nepodporuje applety jako FLASH a JAVA.

„Jde pochopitelně o to, že uživatelům tito technologičtí dinosauři vytřískávají baterku, proto je lepší je rovnou zakázat. Firmě Apple Inc. Pochopitelně nejde ani v nejmenším o zisky z AppStoru, způsobené zpátečnickým přepisováním flashových aplikací do iOSovsky spustitelných formátů, ale o ipady, které tak na  jedno nabytí  mohou vydřet i celý den“, nechal se slyšet Steve Jobs.

Tým SemIVT však nedávno zjistil, že ne každý ve světě nadnárodních korporací mluví pravdu! Vzhledem k agresivní personální politice applu (která se nevztahuje pouze na jeho zaměstnance) jsme přenesli mediální světlo na server ŽIVĚ.CZ, který mediální popularity pochopitelně ihned chytil. Jde o toto: HTML5 je obrovskou rychlostní konspirací. Ve skutečnosti není o nic rychlejší, než Stephen Hawking dobíhající autobus!

K výsledku jsme dospěli pomocí rychlostního testu na serveru youtube.com (který spolu s redtube.com, youporn.com, pornhub.com, youjizz.com, tube8.com a několika dalšími vybranými favority nejnavštěvovanější stránkou „stojící na flashi“), který prokázal, že HTML5 je asi tak prospěšným zlepšovákem, jako stalinismus ve vztahu k „dravému kapitalismu“. Studii týmu SemIVT můžete v plném znění číst ZDE.

Názory plně schváleny na zasedání demagogické rady SemIVT jsou k dispozici rovněž na stránkách ŽIVĚ.CZ – ZDE.

Tým SemIVT tedy znovu, jako každý týden, poukázal na pěknou lumpárnu. Má ovšem tento boj proti bezpráví uživatelů vůbec v dnešní době smysl? Demagogická rada SemIVT se shodla, že ano.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: